.

.

Kurala 4 FT Запалени Божиќ Гумени Дедо Мраз и Снешко, Отворено Празник Украси Гумени Двор Декорации

Kurala 4 FT Запалени Божиќ Гумени Дедо Мраз и Снешко, Отворено Празник Украси Гумени Двор Декорации

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Само се надува во секунди со вграден вентилатор, кога приклучоци во стандарден електричниот штекер, и да се зголеми до 4 метри височина.Издржливи и обновливи, брз дефлација за лесни за складирање.Вклучува 2 × 4 удели, 2 × 2 фиксни јажиња, 2 × 2 изградена-во sandbags, 2 × 3 вграден LED светла и 2 ×1 моќни изградена-во воздушниот компресор.Јажиња и земјата удели вклучени за безбедно за прицврстување.На патент дизајниран на дното на гумени Дедо Мраз и Снешко за додавање sandbags да се направи побезбедна и постабилна.LED осветлен гумени Дедо Мраз и Снешко се добри во зголемување на силна празничната атмосфера и да се создаде пријатна средина.Совршен Божиќ украси за внатрешна отворено, двор, градина, на тревникот, забава, на сцената проп и повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди