.

.

Безжична Тастатура за Поклопец за Samsung T560/T561, Bluetooth Тастатура Случај за Galaxy Tab E 9.6, Кожа Случај со Монтажни Тастатурата за Samsung Galaxy Tab E 9.6 [СМ-T560/СМ-T561]

Безжична Тастатура за Поклопец за Samsung T560/T561, Bluetooth Тастатура Случај за Galaxy Tab E 9.6, Кожа Случај со Монтажни Тастатурата

DEN 1032.00

Количина на стоки
Достапно

Исклучиво наменета за 9.6" Samsung Galaxy Tab E 9.6 [T560/T561].Целосно затворен случај за трајни заштита од гребење и удари.Прилагодливи стојат обезбедува удобен агол на гледање по ваша желба.Целосна QWERTY тастатура изграден со поединечно распоредени копчињата и е, исто така, се отстранува преку магнетни додатоци.Вграден-во команди за Home копче, функцијата за пребарување, осветленост, заклучување екран, музика и видео контроли.Брзо и ефикасно внесување Постигне повеќе со оваа кожа во стилот на Samsung Galaxy Tab E 9.6 тастатура случај, овозможувајќи ви да го тип попрецизно и со поголема брзина.Како тастатурата случај создава застане за вашиот Samsung Galaxy Tab E 9.6, можете брзо да го поставете вашиот Samsung Galaxy Tab E 9.6 во удобно внесување позиција за оние кои долго документи и разговори.Заштитете го вашиот Samsung Galaxy Tab E 9.6 сите-во-едно тастатура случај опфаќа вашиот Samsung Galaxy Tab E 9.6 и штити од оштетување вклучувајќи гребнатини, удари и капки.Конструиран со трајни синтетички СТП кожа, овој случај е идеален за секојдневна употреба дома, во канцеларија или во движење.До 60 часа за " активна работа на време Со батерија вклучени во овој случај, можете да уживате до 60 часа континуирана работа време пред да морате да ја полните.Ова ви дава повеќе од доволно сок за клучни пораки и долго-форма епови слично.Кога ќе не треба да ја дополните, едноставно поврзете се со вклучен кабел за извор на енергија и во рок од 3 часа, ќе се нагоре и трчање повторно.Отстранлив тастатурата - да се користат како folio случај исто така не Треба да треба тастатурата дел на овој случај, не грижете се - тоа може лесно да се одделуваат, оставајќи го ви со здрав, стилски и преносни folio случај за вашиот Samsung Galaxy Tab E 9.6. Кога ќе треба тастатурата повторно, едноставно прикачиш оваа компонента и ќе биде подготвен да го тип повторно во секунди.

Карактеристики на понудата

Слични понуди