.

.

Yeejok 22mm Smartwatch Бендови Компатибилен за Фосилни Мажите Генералот 6/5E 44mm, Генералот 5 LTE Carlyle Гарет/Жените Julianna/Генералот 4 Explorist ЧАС, Мрежа Ткаени Метал Хривнија&Најлон Ра

Yeejok 22mm Smartwatch Бендови Компатибилен за Фосилни Мажите Генералот 6/5E 44mm, Генералот 5 LTE Carlyle Гарет/Жените Julianna/Генералот

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На заменливи 22mm најлон види рака + нерѓосувачки челик мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинација на функционалност и стил, одлична за мажи и жени во повеќето случаи. 22mm Брз Објавен Иглички се вклучени : лесен и лесно да се инсталира и да се одвои вашиот види, без алатка е потребно.Одговара на зглобовите 5 1/2" 8".Направени од премиум мрежа ткаени од нерѓосувачки челик со парична казна полски и и фино плетени најлон со двојно циклуси, која обезбедува вентилирани, удобно, против пролизгување и пот-абсорбента одговара.На метал види бенд со ажурирани двојно заклучен и пати во текот на јасни начин, цврсто сигурни и трајни.Компатибилен со : Фосилни Мажите Генералот 6 44mm/ Генералот 5 E 44mm/ Генералот 5 LTE/ Генералот 5 Carlyle / Мажи е Генералот 4 Explorist HR / Жените Генералот 5 Julianna / Генералот 5 Гарет HR / Генералот 4 Спорт / Генералот 3 П Explorist / Генералот 2 П Основач / Генералот 2 П Маршал / Генералот 2 П Талкаат / П Основач / П Маршал / П Талкаат / П Crewmaster / П Грант / П Explorist / Патнички / машки Спорт 43mm.На 22mm Yeejok Брз Објавен Замена Види Бендови за Мажите и Жените се идеални од работа за да секојдневен живот, класичен и благородна доволно во повеќето случаи Компатибилен за : Фосилни Мажите Генералот 6 44mm/ Генералот 5 E 44mm/ Генералот 5 LTE/ Генералот 5 Carlyle / Мажи е Генералот 4 Explorist HR / Жените Генералот 5 Julianna / Генералот 5 Гарет HR / Генералот 4 Спорт / Генералот 3 П Explorist / Генералот 2 П Основач / Генералот 2 П Маршал / Генералот 2 П Талкаат / П Основач / П Маршал / П Талкаат / П Crewmaster / П Грант / П Explorist / Патнички / машки Спорт 43mm Повлечи Ширина : 22mm Swap во Секунди : Интегрирани брзо ослободување пролет решетки се вклучени Должина : Околу 8-инчи.Одговара на зглобовите 5 1/2" 8" Пакување Листа : Метал Види Рака * 1,Најлон Види Рака * 1, Упатството за Корисникот * 1 100% Задоволни Гаранција : 6 месеци Гаранција и животниот Век Услуги на Клиентите Топло Совети : На паметни часовници во слики не се вклучени.Ако ви треба помош во врска со производ, ве молиме слободно контактирајте со нас за да се добие решение.

Карактеристики на понудата

Слични понуди