.

.

SipCaddy Бања & Туш Преносни Cupholder Caddy за Пиво и Вино Вшмукување Чаша Пијалок Носителот, Сина

SipCaddy Бања & Туш Преносни Cupholder Caddy за Пиво и Вино Вшмукување Чаша Пијалок Носителот, Сина

DEN 358.80

Количина на стоки
Достапно

Патентирана.Само cupholder во светот, кој исто така има вино очила!Лименки, пластични шишиња, самостојна чаши, вино, чаши, некои филџани кафе - што, кога, каде и да сакаш. #1 туш caddy на !Туш Пиво и Туш Вино носителот!Најдобар подарок листа.Највисок квалитет, Американец направени вшмукување чаша вклучени оценет во 7 кг.кога се применува правилно да nonporous површината.Идеален за стакло, огледало, и глазирани плочки.Силна, рециклира, машина за миење садови безбедно ABS пластика.Нема пластична амбалажа - 100% рециклираат cardstock.Сосема нов, ажуриран дизајн со sleeker изглед.Вклучува страшно, мало-подготвени за пакување..прави тоа дури и подобро за давање на подарок!.Патентирана.Првиот и само cupholder во светот, кој исто така има вино очила!Лименки, пластични шишиња, самостојна чаши, вино, чаши, некои филџани кафе - што, кога, каде и да сакаш. #1 туш caddy и на врвот подарок листа.Највисок квалитет, Американец направени вшмукување чаша вклучени оценет во 7 кг.кога се применува правилно да nonporous површината .Идеален за стакло, огледало, и глазирани плочки.Силна, рециклира, машина за миење садови безбедно ABS пластика.Нема пластична амбалажа - 100% рециклираат cardstock.Сосема нов, ажуриран дизајн со sleeker изглед.Вклучува страшно, мало-подготвени за пакување..прави тоа дури и подобро за подарок-давање!.Време е да се опуштите како про!Sip Caddy е оригиналот, и само преносни cupholder во светот, кој исто така има вино очила!Закачите на било сјајни/стаклен/nonporous површина за размена на инстант пијат батлер за вашиот пиво или вино сад за избор или за многу други предмети за домаќинството.Таа користи највисок квалитет на вшмукување чаша на располагање, Американски направени, и оценет во 7 кг сила кога се применува правилно да се не-текстура површината.Дизајниран и развиен од страна на мал тим на пиење ентузијасти, архитекти и дизајнери, опширно prototyped со 3 D печатење, Sip Caddy сега е достапна на целиот свет.Еве за вашиот следен Туш Пиво и Туш Вино!Нејзините не само за пијалаци - Тоа го прави за рака и разноврсна туш caddy за секојдневна туш производи, како и!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди