.

.

Нови 10 Парчиња Волфрам Карбид Ротари Брус ПОСТАВИТЕ 1/8 месо тело Одговара Dremel Алатки за DIY Дрво, Резба, Гравирање, Дупчење

Нови 10 Парчиња Волфрам Карбид Ротари Брус ПОСТАВИТЕ 1/8 месо тело Одговара Dremel Алатки за DIY Дрво, Резба, Гравирање, Дупчење

DEN 249.12

Количина на стоки
Достапно

★【МАТЕРИЈАЛИ】10 парчиња на различни форми ротари брус направен од високо-квалитет на волфрам карбид.остри и здрав.повеќе носат-отпорен и издржлив. ★【ОПИС】Сечење на работ дијаметар : 1/4" (6mm), месо тело со дијаметар : 1/8"(3мм), ПОГОЛЕМ BURRS, одам на работа, ќе не е лесно да се изгори на дрво. ★【АПЛИКАЦИЈА】Одлична за добра Обработка на железо, фрлија челик, јаглероден челик, нерѓосувачки челик, од легиран челик, бакар, мермер, коска, дрво и други не-метал. ★【КАРАКТЕРИСТИКИ】Сечење burs се поголеми од нормалните оние што го прави полесно да се направи дрво работа.работа побрзо и делови од дрво и дрво чипови нема да се залепи. ★【WIDLY КОРИСТИ】најпопуларните за телото продавници, измислица продавници,кочница продавници, индустриски продавници, умре производители, дома поправки и др.

Карактеристики на понудата

Слични понуди