.

.

Слушалка Звучници Замена Компатибилен со iPhone Xs, слушалка за Уво Звук за Слушање + Поправка Алатки со Екран Заштитник

Слушалка Звучници Замена Компатибилен со iPhone Xs, слушалка за Уво Звук за Слушање + Поправка Алатки со Екран Заштитник

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со i Phone XS A1920/A2097/A2098/A2099/A2100. Производ вклучува слушалка звучници, сет за поправка алатки и екран заштитник сет.На високо-квалитетни производи : Секој производ е тестиран пред пратката.Како да се инсталира : лесно да го инсталирате, можете да ги гледате поврзани со видео пред замена.Добра услуга : Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди