.

.

EXCEART 12Pcs Издавање Игла, од не ' Рѓосувачки Челик Unbending Издавање Игли, Точност и Прецизност Тапи Совети ( 20 )

EXCEART 12Pcs Издавање Игла, од не ' Рѓосувачки Челик Unbending Издавање Игли, Точност и Прецизност Тапи Совети ( 20 )

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Постојат различни големини 10 G, 12 G, 16 G, 18 G, 20. 6 видови на различни најчесто се користат големини за да ги задоволат вашите потреби.Иглата се направи на сите - метал од не ' рѓосувачки челик и има долг животен век.Тоа може да се користи за долго време без замена.Разумен дизајн и високо - квалитетни материјали даваат ни со добро искуство.многу погодна за издавање лепак.лесен за носење и употреба, и компактна големина и лесен дизајн се направи тоа практично за нас, да зачувувате и да го носат.Прецизна врска, искрен совет на лепак игла е контролирана од прецизното тела за да се обезбеди совршено се вклопуваат помеѓу игла цевка и игла седиште, и не е лесно да падне.Опис На игла се направи на сите - метал од не ' рѓосувачки челик и има долг животен век.Тоа може да се користи за долго време без замена.Прецизна врска, искрен совет на лепак игла е контролирана од прецизното тела за да се обезбеди совршено се вклопуваат помеѓу игла цевка и игла седиште, и не е лесно да падне.Карактеристики Нерѓосувачки челик.- Боја : 20 G.- Големина : 2. 5 X0. 5cm.пакет Вклучувајќи 12 Pcs Издавање Игли.

Карактеристики на понудата

Слични понуди