.

.

Guard Куче Texas Tech Црвено индијана џонс: крадците Кавер-Folio Случај за iPad 2/3

Guard Куче Texas Tech Црвено индијана џонс: крадците Кавер-Folio Случај за iPad 2/3

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

На Кавер-Folio Случај за i Pad 2 / 3 од Стража Куче е кавер-шема платно и кафеава кожа случај.Овие Официјално Лиценцирани случаи спорт логото во полна боја за печатење.На Кавер-Folio Случај доаѓа со магнетни latch да помогнат во обезбедувањето на вашиот i Pad.Секој случај се нуди три стои позиции, кои ви даваат неколку опции за вашиот гледање задоволство.Внатрешниот folio џебовите ви помогне да ги задржи вашите картички и документи безбеден.Постојат четири картичка џебови и еден голем документ џеб за леснотијата на користење.Овој случај е компатибилен со i Pad 2 / 3 САМО.Внатрешноста на случај карактеристики на носителот да snap вашиот i Pad во безбедно.Носителот држи вашиот i Pad во тесна така што останува во место за време на употреба.На Кавер-Folio Случај за i Pad 2 / 3 од Стража Куче нуди заштита и стил.На Folio Случај спортови и кавер-кафеава кожа маска, истакнување на Texas Tech Црвено индијана џонс : крадците на логото.Квалитетот дизајн им овозможува на три стои позиции и магнетни latch да безбеден вашиот таблет, додека во употреба.Внатрешниот folio џебови се одлични за чување на вашите карти и документи безбедно.Секој случај ви дава пристап до сите копчиња, пристаништа, и важни карактеристики.Компатибилен со i Pad 2 / 3 САМО.

Карактеристики на понудата

Слични понуди