.

.

Исклучителна Фланелен боксери Ќебе Топол Кревет Фрла Божиќ во Wildwood Цвеќиња и Птици Шема Гроздобер Воздух Условено Јоргани за Деца, Возрасни, 50 x 60 Инчи

Исклучителна Фланелен боксери Ќебе Топол Кревет Фрла Божиќ во Wildwood Цвеќиња и Птици Шема Гроздобер Воздух Условено Јоргани за

DEN 1017.60

Количина на стоки
Достапно

【Премиум Материјалот】 : Овие високо квалитетни фрли ќебиња имаат карактеристики на анти-навремено, анти-бледнее и не-вирусот.Воздух-Условени Ватенка е направен од анти-pilling, супер меки фланелен боксери руно ткаенини, што може да се зголеми на удобност и топлина.здрави материјали направи идеален за луѓе кои страдаат од алергии и астма.тоа е здрава и кожата по мерка на сите. 【Мода Печати】 : Овие Кревет Фрла ќебето има класичен печатење дека дава топла есен/зима се чувствуваат и модерен изглед.На фланелен боксери ткаенина дава мека и свиленкаста рака се чувствуваат и оваа кадифен уште лесни ќебе ќе се задржи топло и пријатно, се прави тоа разновиден избор за сите сезона употреба. 【Мулти-цел Ќебе】 : Овие Каучот Кревет Троседот фрла се на дефиницијата на стилот!Без разлика дали сте додавање на допир на луксуз да кауч, кревет, троседот, или совршен личен подарок, ќе бидете во можност да го најдете совршениот ќебе што одговара на вашите потреби.Плус, како фотографија проп, вашите миленици ќе ви се допадне меко чувство на faux крзно ќебе, како и. 【ЌЕБЕ ГОЛЕМИНА】 : Пет големина за избор : 80 x 100cm(30"×40"); 100×130cm(40"×50"); 130×150cm(50"×60"); 150×200cm(60"×80"); 180×200cm(70"×80").На Фланелен боксери Фрли има совршена големина за кревет, троседот или каучот, но исто така одлична за употреба на отворено. 【ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ】 : Овие Удобно фланелен боксери спалната соба ќебиња Машина се мие со ладна вода само, на благи или деликатна циклус.Собори сува на ниска топлина или на airdry поставка и да се отстранат веднаш откако сушење циклус дојде до крај.Боја нема да избледи, ткаенина не ќе пилула или отфрлат дури и по повеќе се мијат циклуси и бескрајни употреба. 1. 【Премиум Материјалот】 : Flannel2. 【Дома Ќебе Карактеристики】 : Ултра Мека, лесна тежина, здрав, супер Луксузни, Дише, Удобно, Таписерии, навремено и згаснат отпорни, не се пролева, и е погодна за сите seasons3. 【Дома Декорација】 : Достапни во повеќе бои и отпечатоци, ова удобно ќебе, исто така, обезбедува совршен акцент за вашиот кауч, троседот, и животен простор.4. 【Пет големини за choice】 : 80×100cm(30"×40");100×130cm(40"×50");130×150cm(50"×60");150×200cm(60"×80")180×200cm(70"×80").5. 【Мулти цел да се фрли : Овие Воздух Условено Јоргани се совршени за внатрешна и надворешна употреба, 100% висококвалитетен полиестер микрофибер.Ултра-удобно, пријатно, и нежно ќебе понуди на домот на резолуцијата изглед.се применува за кревет, кауч, кампување, дома, троседот, автомобил, авион, и на отворено - лесно да се носат.6. 【Совршен Fift】 : Подароци за Мажите и Жените, Мајки и Татковци, Пријатели, Возрасни, Тинејџер, Девојки, Момчиња, Кучиња, Мачки, домашни Миленици, Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден; Божиќ и Нова Година.7. 【Лесно да се Чисти и Лесно да се Исуши】 : Ова Воздух Условено Јоргани е машина перат.Бидете сигурни дека ќе се мијат тоа посебно во ладна вода и се собори сува на ниска топлина.Покрај тоа, овој лесен и еластична ќебе станува помек со секое миење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди