.

.

SEWOBYE Водоотпорен MP3 Плеер за Пливање или Трчање, Подводни Слушалки со Краток Кабелот, одберете options > Shuffle Функција

SEWOBYE Водоотпорен MP3 Плеер за Пливање или Трчање, Подводни Слушалки со Краток Кабелот, одберете options > Shuffle Функција

DEN 1438.80

Количина на стоки
Достапно

Најдобра водоотпорен mp3 плеер за да мерите етапни или маратон пливач.Мали со клип-на прилогот функција која работи на очила или костим за капење, ремени.Контролните копчиња се дизајнирани со покрена гребени кои се совршени за влажно прст-совети.Оваа Пливање водоотпорен mp3 плеер е домот во својот дизајн.Без нерамни рабови и многу мазна на допир.Откако ќе го прочитате оперативни инструкции, ќе може да работи на играч без да гледа во пливање.HIFI Lossless Квалитет на Звукот; Одличен звук под/излез на вода; Преземање на сите вашата омилена музика од вашиот компјутер 100% Водоотпорни обложено со злато, стерео приклучок за спречување корозија.Водоотпорен надолу до 10 метри.Водоотпорен Оценка : IPX8. Краток кабелот пливање слушалки се идеални за пливачи за пливање во музиката, не повеќе завиткување долга должина на кабелот околу очила ремени!И уште еден аудио продолжување мозок е за различни активности во потреба.Оваа пливање водоотпорен mp3 плеер има флексибилност надвор пливање и може да се користи со активности во кои ќе може да се навлажни.Работи, сурфање, Скијање или kayaking доаѓа на ум.Тоа е одлично за пливачи за да се избегне здодевно додека го слушате музика.Ние не веруваме дека ќе ви се допадне и се задоволни со овој водоотпорен mp3 плеер.IPX 8 : withstands submersion до 3 метри;.Поддршка Аудио Формати : Mp3/ WMA/ МАЈМУН/ FLAC/ WAV/ AAC-LC/ ACELP.Батерија, До 16 часа на репродукцијата со 1,5 часа за целосно полнење;. 8 GB Меморија капацитет од над 2,000 песни.Ве молиме користете само кратко USB кабел за да го поврзете КОМПЈУТЕР и MP3 плеер да се најде "Sewobye" на десктоп како се вози.Изберете датотеки од Аудио книги или музичката библиотека што сакате да ја преземете.Копија оние аудио книги или музика одбраната и паста во прозорецот на "Sewobye" возачот на десктоп.Краток кабелот пливање слушалки е совршен за пливачи за пливање во музика.За тешки вежби пливач, носат пливање капа и маска половина на вашето уво со тоа.Мини водоотпорен mp3 плеер.Водоотпорни Слушалки(3 пара на earbuds).Еден продолжување аудио кабелот.USB Кабел( за полнење и пренос на податоци).

Карактеристики на понудата

Слични понуди