.

.

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Бохемски Mandala

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка,

DEN 215.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две прегради дизајниран за одделување на чисти оние од валкани оние, пространа за вашиот бански костуми perfect или неформални носи.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа пелена влажни кесички се направени од високо квалитетни twill ткаенина, кој може да му одолее на вода за да се осигурите дека вашиот работи сува и влажна заминеме.Во овој момент, може да се мие со рака или со машина за перење.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.Принуден од страна на zip затворање, вашите додатоци во внатрешноста не може да падне надвор лесно.Што виси рака за мокра и сува предмети, погодно да ги собереш торба организатор нагоре или обеси.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Надвор од кеси има убави, меки се чувствуваат, и внатре функции.Не само практични туку исто така убави.Тоа е мора да има за вас.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.ПРЕНОСНИ ВЛАЖНИ ТОРБИЧКА ЗА ОТВОРЕНО : Совршен за ставање вашите валкани алишта.Користење како влажни кеси за влажни плажа, пливаат или вода се игра облека додека можете да направите за перење.Исто така се користат како обновливи торбичката за деца материјал или градите пумпа делови.Добар избор за кампување, салата, плажа, базен или крпа diapering.Specification Material : Водоотпорен twill ткаенина soft & lightweight Dimension : Голем влажно и суво торба за костим за капење : 11.8" x 14.2" (30 x 36cm)Мали влажно и суво торба за toiletries : 5.9" x 8.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Широката употреба и мода печати ќе ги задоволи сите ваши потреби, исто така, може да биде екстра убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Децата Ден итн.Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.

Карактеристики на понудата

Слични понуди