.

.

MP3 Player / MP4 Плеер, Hotechs MP3 Плеер за Музика со 32GB Меморија SD Картичка Тенок Класичен Дигитален LCD 1.82 Екран Мини USB Порта со FM Радиото

MP3 Player / MP4 Плеер, Hotechs MP3 Плеер за Музика со 32GB Меморија SD Картичка Тенок Класичен Дигитален LCD 1.82 Екран Мини USB

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

【32 GB Големи Складирање】преносни MP3 плеер доаѓа со 16 GB мемориска SD картичка и поддршка до 128 GB(не се вклучени).Пуштање музика со MP3/Гласовен запис/FM Радио/E-book поддршка TXT формат/ фото view / видео со AMV формат. 【Лесно да Работат 】Дизајниран со Независна Контрола на Јачина на звук, ќе ви Даде повеќе user-friendly искуство.Исто така, може да се користи како читач за мемориска Картичка или за чување на датотеки;Изградена во голема брзина Мини USB 2.0 кабли,Само drag and drop на музичка датотека или папка директно кога се поврзувате со компјутер. 【HIFI Lossless Квалитет на Звукот】се усвојува професионални интелигентни дигитални намалување на шумот чип и врвен коло оптимизација на технологијата за намалување на бучава, обезбедувајќи висок звук земање мостри стапка и обезбедување на висок квалитет на звук. 【Долго траење на Батеријата Едноставна датотеки управување.Модерен и исклучителен изглед,Совршен за вашата забава и учење,отворено и фитнес салата. 【12 месеци Гаранција】имаме професионална услуга по продажбата тим.Ако наидат на проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно и ќе добиете брз одговор и задоволително одговор.Вашето задоволство е наша единствена извршување.Зошто Да Изберете Hotechs.MP3-Плеер ♫ Долго траење на Батеријата & Брзо Полнење : До 10 часа на репродукцијата со 1-2 часа за целосно полнење ♫ FM Радио : Вграден-во FM тјунер, таа го поддржува Рачно местење и Auto tune, да се примаат сигналот многу лесно ♫ Голем Капацитет : Вграден-во 32 GB внатрешна меморија, mp3 плеер поддржува до 128 GB Микро ТФ-Картичка, која ви овозможува да додадете повеќе простор ♫ Трајни производи : Метал материјал случај го прави mp3 плеер потрајни ♫ Креирате Папка : Можете да креирате папки во КОМПЈУТЕРОТ и го стави на песни во тоа ♫ Силна Компатибилност : Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista/2000/Mac OS 10 Спецификација ➳ Капацитетот на Батеријата : 3.7 V / 200 m Ah ➳ Екран : 1.8 инчен TFT LCD екран ➳ Аудио Формат : MP3 Поддршка ➳ Видео Формат : Поддршка AMV со резолуција од 240*320 ➳ Гласовен Снимач : Поддршка за MP3 / WAV ➳ Глас Снимање Опсег : 5-8 метри ➳ Слика Пребарување : Поддршка за формати на JPEG/BMP (240*320) ➳ FM Примање на Фреквенција : 87.5 MHz~108 MHz ➳ Е-Книга : Поддршка TXT формат ➳ Големина на : 10.6 x 5 x 0.9 cm ➳ Нето Тежина : околу 76 g ➳ Напојување : DC 5 V Микро USB интерфејс ➳ воздухопловни конструкции Капацитет : 16 GB ➳ ТФ-Картичка : максимална поддршка 128 GB (SD Мемориска РК Картичка не е вклучена) Пакет 1 X MP3 Плеер 1 X Прирачник за Корисникот 1 X USB Кабелот 1 X Слушалка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди