.

.

Еверест унисекс-возрасни Салата Торба Со Влажни Џеб ,Црвена, Една Големина

Еверест унисекс-возрасни Салата Торба Со Влажни Џеб ,Црвена, Една Големина

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

Димензии : 18 x x 10.5 11.5 (Dxšxv) инчи.Материјал : 600 D Полиестер.Капацитет : 1950 сертификати.во / 32 Л погодно спортски duffel торба со посебни страна џеб за чевли или влажни опрема.Поместена шише држачот (3 инчи дијаметар).Пространа главната преграда со zippered clamshell отворање.Два пред zippered пошта со мрежа џеб.На Еверест салата торба линија може да го носи сите најважен ќе треба за секое тренингот.Повеќе големина прегради вклучувајќи и чевли слот направи оптимален торба за секаков вид на активност или спорт.КВАЛИТЕТОТ Висок квалитет 600 D Полиестер, професионално weaved шевовите понуда за долготрајна употреба.ДИМЕНЗИИ 18" x 11.5" x 10.5" (Dxšxv) CAPACITY1950 сертификати во / 32 LWEIGHT 2 кг 8 мл / 1.1 kg За Нас Животот е патување до врвот на највисоката планина - Ова е нашата цел и визија од 1982 година во создавање на функционални и стилски кеси за нашите дневни авантури.Ние веруваме кеси се проширување на нашите тела носи многу есенцијални елементи, кои треба во текот на денот.И принудени да продолжи нашето патешествие кон врвот, како ни сугерира името, имаме смислено дизајнирани предмети кои функција безвременски silhouetts и модерна гости, додека одржување на ред смисла за детали и квалитет.Цртеж по повеќе од 30 години искуство, ние ќе продолжиме да се занает инспиративни и иновативни чанти да биде дел од вашиот живот е патување.Дали на локалните crossfit салата или рекреација центар, нашите спортски duffel ќе се приспособат на вашиот опрема.Од кошарка, тениски рекет, или промена на облека, да бидат подготвени за секоја активност твоето срце желби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди