.

.

MG Научни Redwood Viscometer 04

MG Научни Redwood Viscometer 04

DEN 2191.20

Количина на стоки
Достапно

Тоа се должи на монументалната на побарувачката на нашите реномирани клиенти, ние производство, снабдување и извоз Redwood Viscometer.Овие производи се користат во различни лаборатории за мерење на вискозност на различни видови на течности.Поради нивната подолг живот, помалку одржување и отпорност на корозија површина, овие производи имаат стекнато огромна побарувачката кај нашите клиенти во глобална арена.Redwood Viscometer се дадени на клиенти во една обврски временска рамка заради нашите вредни превоз и товарни агенти.Карактеристики на Redwood Viscometer Машини : - Бара Минимално Нарушување и се совршено решение за сите проблеми.Одлична Performance Robust Изградба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди