.

.

Soundnova K9 (2 Генералот) - 25W Гласна Партија Преносни Bluetooth Звучник со 10W Subwoofer 6000mah Libattery Светла Микрофон ПОМОШЕН Далечински Управувач У Диск ТФ-Картичка Дрвени Безжични З

Soundnova K9 (2 Генералот) - 25W Гласна Партија Преносни Bluetooth Звучник со 10W Subwoofer 6000mah Libattery Светла Микрофон ПОМОШЕН

DEN 935.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ♫【Мултимедијални партија дрво говорникот】Soundnova K9 мали безжичен звучник има целосна и моќни функции : Bluetooth Далечински управувач ТФ-Картичка ПОМОШЕН аудио влез Дигитален LED Дисплеј песна Снимање Микрофон 25 W Висока моќност 6000m Ah батеријата, совршен за мали внатрешна и надворешна партии и продавници. ♫【25 W Погласни s Ден, Мајки Ден, Татковци Ден, Божиќ ден, Денот на Благодарноста, Велигден Ден, ноќта на Вештерките и така натаму.Како Единствен и незаборавен подарок, за некој кој сака нивната музика и вредности, својата слобода., дефинитивно ќе донесе насмевка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди