.

.

Boardwalk 30LAG500 Хартија Храна Кошеви, 5lb Капацитет, Црвени/бели, 500/картон

Boardwalk 30LAG500 Хартија Храна Кошеви, 5lb Капацитет, Црвени/бели, 500/картон

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Се продаваат како 500/Картон.Влага-отпорни глина-обложена хартија.Атрактивни, класичен дизајн.Високи ѕидови кошеви се одлична алтернатива за еднократна употреба dinnerware.Глина-обложена хартија минимизира потенцијалот за пневматиците.Атрактивни, класичен дизајн е идеален за надворешна јадење установи.Храна Контејнер Тип : Кошница; Материјал(s) : Картон; Боја(s) : Црвено/Бело; Број на Прегради : 1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди