.

.

8.18 Е Облик Картон Писмо Mache 2 Пакет Декоративни Слатки Желе Бонбони Бонбони Кутија Кутија

8.18 Е Облик Картон Писмо Mache 2 Пакет Декоративни Слатки Желе Бонбони Бонбони Кутија Кутија

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Fillable kraft картон писмо E(без капак).Големина : 6.57" Должина, 8.18" Висина, 0.9" Длабоко. 2pc како глутница.Biodegradable еко-пријателски материјал.Рециклираат 1mm дебелина картон завиткан од kraft на хартија, целосно рачно изработени, тешко картон материјал.Дома или на партијата декоративни, лесно да се биде боја обоен или украсени.Шупливи врати се во можност да контејнер слатки, чоколадо, желе, грав или мали закуски пакување како подарок кутија.Ова не е голема буква, пред да нарачате ве молиме проверете ги димензиите на сликата внимателно.Рециклираат kraft картон писмо E, 6.57" Должина, 8.18" Висина, 0.9" Длабоко.Ова писмо е одлично за мали закуски, смолист желе bean, слатки, бонбони, цреша, слично како пакувањето, контејнерот, исто така, може да се користат за создавање на декоративни изјава кога обоен или украсени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди