.

.

Сува & Сува 5 Грам [200 Пакети] Храна Безбедно Силика Гел Портокал Укажува(Портокалова до Темно Зелена) Мешани Силика Гел Пакет - Батерија Силика Гел Пакети Desiccant Пакет?

Сува & Сува 5 Грам [200 Пакети] Храна Безбедно Силика Гел Портокал Укажува(Портокалова до Темно Зелена) Мешани Силика Гел Пакет -

DEN 1812.00

Количина на стоки
Достапно

ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА. 100 % ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - 100% Наплата или Нова Замена НАДВОР НАПЛАТА ПЕРИОД ако не сте задоволни со нашите производи.(Види Нашите Клиенти Осврти-World Wide Најдобри Продавачот). 30+ ГОДИШНО ИСКУСТВО во Индустријата на Силика Гел Desiccant - Премиум Квалитет Чиста и Безбедна Силика Гел без Кобалт Хлорид.НЕ ПОСТОИ РИЗИК.СОДРЖИ МЕШАВИНА НА БЕЛАТА СИЛИКА ГЕЛ МОНИСТРА СО НЕКОЛКУ ПОРТОКАЛ УКАЖУВА МОНИСТРА - Лесни за Читање Портокал(Сува) до Темно Зелена(Заситен). [Гаранција Информации] Нашите производи се поддржани со нови замена или целосна наплата без временски ограничувања, доколку тие не работат.Дури и Нашите Пакет Материјал е тестирано под Строга Регулатива за Храна Одделение. [Специјални Дебелина] Силика гел пакети се чуваат во Resealable Само-Стои Торба за Лесно Складирање и Употреба (Ново дизајнирани воздух тесни запечатување и здрав торба за влага контрола). ㅤ. ㅤ. ㅤ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди