.

.

Возраст пркосејќи им на Apple & Грозје Матични Клетки Лифтинг на Лицето Крем 10GM

Возраст пркосејќи им на Apple & Грозје Матични Клетки Лифтинг на Лицето Крем 10GM

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

✔️На подмладителен третман е осветлувајќи, зацврстување, хидрантни, подигнување и затегнување за деликатна кожа околу окото област. ✔️Не содржи Parabens, вештачки бои или вештачки мириси, произведени во САД во нашата ФДУ Регистрирани и USDA Органски Сертифицирани објект и Вегетаријанска храна, пријателски, без Суровост - никогаш не се тестираат врз животни!. ✔️Одлична и за жени и мажи, нашите напредни анти-стареењето нега на кожата формула содржи состојки кои го негуваат како Био Organica на Колаген и Ретинол и Apple & Грозје Матични Клетки.Може да се користи и во утринските часови и во текот на ноќта времето и нежни доволно за чувствителна кожа.Може да се користи на лицето и вратот и светлина доволно да се користи за под шминка. ✔️Овој крем се лечи, поправки, и ги смирува, кои ви даваат дури и тонот на кожата и мазна, сончева тен.Зацврстување.Затегнување.Combats Фини Линии & Брчки.Ја Подобрува Еластичноста.Кревање.Зацврстување.Хидратантен.Негување На Богатите.Зацврстување.Ја Подобрува Еластичноста.Минимизира Фини Линии & Брчки.Око Контура.

Карактеристики на понудата

Слични понуди