.

.

Нерѓосувачки Челик Храна Пуканки Чипови Лажичка со Рачка француски Фрај Bagger Лажичка Чип Пуканки Bagger Мраз Бонбони Оброци, Десерти Scooper за Комерцијални Ресторан Упо?

Нерѓосувачки Челик Храна Пуканки Чипови Лажичка со Рачка француски Фрај Bagger Лажичка Чип Пуканки Bagger Мраз Бонбони Оброци, Десерти

DEN 549.36

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМ ПРЕД ЛАЖИЧКА ГЛАВА : големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.ГОЛЕМ ПРЕД ЛАЖИЧКА ГЛАВА : големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.ГОЛЕМ ПРЕД ЛАЖИЧКА ГЛАВА : големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.ГОЛЕМ ПРЕД ЛАЖИЧКА ГЛАВА : големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.МАЛИ ЗАДНИТЕ ЛАЖИЧКА УСТАТА : малиот заден лажичка устата се користи за пакување, што го прави пополнување помфрит повеќе погодно.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесен за употреба, Храна Пуканки Чипови Лажичка може брзо да се соберат помфрит или пуканки во торба, погоден за ресторан употреба.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : француски Фрај Bagger е направен на здрав и отпорен на корозија од нерѓосувачки челик материјал, може да се чисти со машина за миење садови.НЕ се ЛИЗГА РАЧКА : Не се лизга справи го прави полесно да се сфати, и на пластични материјали е пренослив за удобен зафат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Чипови Лажичка Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребрена Рачка : Една Рачка, Двојно се Справи со (изборен) се Справи со Должина : Околу. 9.5 cm / 3.7 во Производ Големина : Прибл. 19.6 x 22.7 x 8.7 cm / 7.7 x 8.9 x 3.4 во Тежина : Околу. 267g-316g / 9.4 оз-11.1 оз Пакет Листа : 1 x Чипови Лажичка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Chips Scoop
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver
Handle:
Single Handle, Double Handle (optional)
Handle Length:
Approx. 9.5cm / 3.7in
Product Size:
Approx. 19.6 x 22.7 x 8.7 cm / 7.7 x 8.9 x 3.4 in
Weight:
Approx. 267g-316g / 9.4oz-11.1oz
Package List:
1 x Chips Scoop :
Note:
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични понуди