.

.

Molain Lash Шампон Четки,2 Парчиња Носот Пора Длабоко Чистење на Лицето Четка, Eyelash Екстензии Четка за Перење Четка Lash Чистење 2 Бои, Розова и Бела

Molain Lash Шампон Четки,2 Парчиња Носот Пора Длабоко Чистење на Лицето Четка, Eyelash Екстензии Четка за Перење Четка Lash Чистење

DEN 114.96

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : 2 парчиња розова и бела lash шампон четки, носот пора длабоко чистење со четка, на лицето чистење четки што е индивидуално спакувани.Компактен дизајн е лесно за вас да се чува во кеса и ги носите, исто така добар избор за вас на одмор патување.Безбеден и Сигурен Материјал : Molain lash чистење четки се изработени од квалитетни пластични и вештачки влакна која е мека на допир со удобно tactility, нежна за кожата, без иритација, безбедно да се применуваат и да се обезбеди удобно користење искуство.Повеќенаменски за Повеќето Прилики : Molain обраснат на лице-чистење со четка исчисти длабоко во порите на носот, чистење масла, blackheads или шминка остатоци, одлична за секојдневна употреба.Апликатори може да се користи како течност фондацијата четка или paintbrush да се создаде некои слики.Едноставна Употреба : Нашето нежно четка може да се чистат било какви масла или шминка остатоци уште го остави на трепките; Изработка на вашиот удари со камшик и лицето се чисти, секогаш може да има еден од овие за вашиот дом или патување за полнење.Најдобар Подарок : Molain lash четки се големи подароци за вашите најблиски или пријатели на Денот на Вљубените, Роденден, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година е Ден.Тоа е основна алатка во шминка процес.Категорија : Шминка Четка Боја : Бела, розова Материјал : Влакна, алуминиум, пластика Функција : четка за Чистење на лицето и очите Еден големина : 4.53 × 0.43 × 0.43 во/11.5 × 1.1 × 1.1 cm Дојдовни големина : 15 × 15 × 1.2 см Бисер торба за пакување големина : 5.91 × 1.97 ×0.47 во/15 × 5 × 1.2 см Пакување метод : Торба Нето тежина : 0.53 мл/15 g Бруто тежина : 0.71 мл/20 g Пакување листа : 2 buc сочинуваат четка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди