.

.

USG 60 Камера Систем за Безбедност : (1) 64 Канал NVR + (30) Купола + (30) Куршум IP Рое Full HD 1080P 30FPS Камери + 12TB + (3) 26 Порта Рое Мрежа за Прекинувачи : Бизнис Одделение

USG 60 Камера Систем за Безбедност : (1) 64 Канал NVR + (30) Купола + (30) Куршум IP Рое Full HD 1080P 30FPS Камери + 12TB + (3)

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Урбан Безбедност Група Бизнис Одделение Висока Дефиниција Мрежа IP Рое CCTV Системот за Безбедност *** Вклучува : (1) 24 MP 64 Канал NVR + (30) Купола + (30) Куршум 1080 P 2 MP 30 FPS IP Рое Камери + (2) Skyhawk Надзор 4 TB HDD (8 TB Вкупно) + (3) 26 Порта Мрежа Рое Прекинувач : : : : : 3 годишна Гаранција!.hd CCTV 1080p High Definition DVD Квалитет на 1920 x 1080 пиксели и 30 Рамки во Секунда *** Премиум Видео Квалитет и Појасни За Бизнис Апликации!.Power Over Ethernet (Рое) Камери = Кандидира ЕДЕН Мрежен Кабел Од Рое се Префрлат На Секоја Камера = Нема Потреба За Одделно Моќ, Аудио или контролни Кабли! *** IP66 & NEMA 4x Водоотпорна Вандалот-доказ HD Камери Оценет За Надворешна или Внатрешна Употреба.Камери : 1/3" 2 MP ПРЕМИУМ Чип Сензор ** Купола : 2.8 mm Широк Агол Леќа = Совршен За Внатрешна & Влезовите или Излегува / Куршум : 2.8-12mm Прирачник Ротирачки-Фокусна Леќа 4.3 x Оптички Зум ** IR Led диоди Купола : 50 Нозе / Куршум : 130 Метри Ноќно Заштита ** Леќа Поле На Гледање = Од 109° @ 2.8 mm до 22° @ 12mm.NVR : Поврзете, Снимање & View До 64 IP Камери * 24 MP 5632*4224 Ултра 4 K HD Резолуција * 256 Mbps Снимање пропусен Опсег + 2,000 Mbps Мрежен пропусен Опсег ** Вграден ЛИНУКС оперативен СИСТЕМ За Максимална Безбедност и Стабилност ** Испрати Предупредување & JPEG Слики На Вашиот Телефон, FTP, е-пошта, Google Cloud Складирање или Dropbox! ** 1 Канал за Откривање на Лице или 2 Каналот Периметар Анализа ** 64ch 1080p@30fps(4 Mbps).Дали надградба на една стара или да инсталирате нов видео надзор и систем, Урбаниот Безбедност Група е бизнис одделение ниво HD IP CCTV колекции се обиделе, тестирани и докажани врвот избор за продажба на мало потрошувачи и професионални видео надзор монтери слично!Кога купени од продавачот 'Урбани Безбедност Група", вие се купи со доверба знаејќи : -90 Ден Не-Прашања, Побара Политика на Враќање -3 Година Гаранција-Доживотна АМЕРИКАНСКАТА Поддршка за Корисниците-Секој Производ Тестирани Пред Shipping Urban Безбедност Група Бизнис Одделение HD IP Рое видео надзор Комплет Вклучува : (1) 24 MP 64 Канал NVR + (30) Купола + (30) Куршум 1080 P 2 MP 30 FPS IP Рое Камери + (2) Skyhawk Надзор 4 TB HDD (8 TB Вкупно) + (3) 26 Порта Мрежа Рое Прекинувачи Професионални Висока Дефиниција HD IP Видео Надзор Безбедносни Камери & Мрежа Видео Рекордер 1080p (1920x1080 пиксели) = Исти Како и DVD Филмови Лесно & Јасно да Идентификува Лица, Објекти, Текст и Мали Детали!HD IP, 1080 P, 30 FPS, 1/3" 2.4 ПРАТЕНИК Мегапиксели Сензор Купола : Широк Агол 2.8 mm / Куршум : 2.8-12mm Ротирачки-главни Леќи на камерата : Прилагодување & Фина Мелодија Зум За Вашите Специфични Потреби Моќ Над Ethernet IR Led диоди За Ноќно Заштита, Прогресивно Скенирање WDR, OSD, HLC, DNR Оптички + Дигитален Зум ACCE, AWB, BLC Облак P2 P и Директна ИП Далечинско Гледање Врска Methods Use Чист Бакар Мрежен Кабел!Пакетот Вклучува : (1) USGDK8 NVR8664 NVR (30) USGDK8053 SGP (30) USGDK8061 SGP (2) 4 TB HDD (3) USGHR901 AFG242 S400 Рое Префрлете се Направени Во Кина Вмрежување Познавање и Професионална видео надзор Installer СЕКОГАШ се Препорачува!Контактирајте со Нас Со Прашања, Да се Прилагодите Систем или За Слободни Препорачана Исполнување!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди