.

.

Авто Ventshade AVS 24648 Bugflector II Темен Чад Худ Штит за 2004-2006 Scion xB

Авто Ventshade AVS 24648 Bugflector II Темен Чад Худ Штит за 2004-2006 Scion xB

DEN 1147.68

Количина на стоки
Достапно

Целосна висина, заврши околу, дизајн обезбедува елегантни, аеродинамичен изглед.Ефикасно ги штити хауба, шофершајбната и fenders од карпи и патот остатоци.Off-the-худ дизајн овозможува лесно чистење и шанса.Издржливи влијание-модифицирани акрилик материјал во темен чад се заврши.Со гордост се направени во САД и поддржан од страна на Ограничен Доживотна Гаранција.Авто Ventshade е Bugflector II Худ shield е обичај-украсениот и прецизност-конструиран за да се вклопи совршено, со цел да се заштити и дополнување на контурите на вашето возило худ.Висок профил, заврши околу, дизајн е aerodynamically ефикасна и обезбедува одлична заштита за вашиот хауба, шофершајбната и крилата, deflecting карпи и други опасни патот остатоци.Влијание-модифицирани акрилик материјал е да се носат и солза отпорни и автомобил се мијат безбедно, обезбедување на максимална издржливост.Тоа исто така може да биде лесно да се отстрани од аспиратор за едноставни за чистење, и ги вклучува сите инструкции за инсталација и потребниот хардвер.Овој аспиратор shield обезбедува лесна инсталација, без дупчење потребно.Со цел да се заштити худ боја од триење, комплет вклучува неколку гумени браници се применува на хауба за време на инсталацијата.Заштитени со Ограничен Доживотна Гаранција.

Карактеристики на понудата

Слични понуди