.

.

Висок Греди Боја Thickener - Црна - 2.7 Оз - Салон Квалитет Брзо се Поправи Concealer Зема Сива Боја на Коса Далеку - Маска и да се Пополни во Чистење и Ќелав Области Веднаш

Висок Греди Боја Thickener - Црна - 2.7 Оз - Салон Квалитет Брзо се Поправи Concealer Зема Сива Боја на Коса Далеку - Маска и да

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

ЏЕТ ЦРНА КОСА THICKENER со СПРЕЈ ВО БОЈА : Салон Grafix Висока Греди Боја Thickener Привремен со Спреј За Коса во Црно, е салон за убавина-квалитет, целосна покриеност формула која може да се користи за покривање на сива корени или можат ефикасно да се покријат ќелава места или проретчена коса области. 2.7 Оз може.ДОБИЕТЕ ВАШАТА БОЈА ПОПРАВИ : совршена алатка за додавање на суптилен боја ја нагласува или за правење на смел.МИЕЊЕ ВО ЕДЕН SHAMPOOING : Висок Греди Интензивна мие далеку со само еден темелно shampooing со не постои ризик од оштетување на вашата боја на коса.Вклучете ја ВАШАТА КРЕАТИВНОСТ : подгответе Се за да го вклучите креативност со Висок Греди Интензивна Привремен со Спреј За Коса во Боја!.КАКО ДА се СТИЛ : Мијат косата со шампон само и сува во текот на чистење/ќелава места.Се тресат може добро, тогаш спреј за чистење и ќелав области со држење 6 инчи далеку од косата.Се чека за производот да се исуши потоа додадете за саканиот ефект.Чешел/ четка косата нежно над испрскаат област.Се применуваат hairspray да се одржи коса/thickener во место.Да се отстрани производот шампон темелно.Направен во САД.Висок Гребен Висок греди боја thickener, црна, 2.7 унца, 2.7 Fl Мл.

Карактеристики на понудата

Слични понуди