.

.

4 УПТ LED Одредување на Светлината - Мазна Круг Трим, Бела

4 УПТ LED Одредување на Светлината - Мазна Круг Трим, Бела

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со E26 база адаптер за лесно да ги ДОВЕДЕ замена со постари живеалишта.Брза и лесна инсталација со T24 Брз Полнач.ПОЛНА БОЈА СПЕКТАР : Ова прилагодливи осветлување тела овозможува нивоа на осветленост се движат од 2700 K до 5000 K.DIMMABLE и, може да се користи во сите средини & клима.Без специјална обука е потребно да инсталирате овие тела.Еднаш ќе се инсталира, осветлување е моментален без зуи, или потпевнувам.На E26 база адаптер што е предвидено ви овозможува да се инсталира на оваа единица во постарите LED живеалишта.

Карактеристики на понудата

Слични понуди