.

.

LUYED 2 X 1200 Lumens Екстремно Светла 1156 3030 31-EX Чипсети 1156 1141 1003 7506 LED Светилки Со Проектор За Backup Обратна Светла,Бела Xenon

LUYED 2 X 1200 Lumens Екстремно Светла 1156 3030 31-EX Чипсети 1156 1141 1003 7506 LED Светилки Со Проектор За Backup Обратна Светла,Бела

DEN 358.80

Количина на стоки
Достапно

✔【Супер Светло & Ниска Моќност】(Сет од 2 луковици,6500 K,Xenon Бела) 1156 3030 31-EX Чипсети LED Светилки,1200 Lumens&8.6 W По Крушка,Многу Посветла Од Оригиналниот Сијалица. ✔【Апликација】се користи Само за backup обратна светла,Одговара : 1156 1156 A 1156 NA 87 97 97НА 97 NA 199 631 1073 1095 1141 1195 1295 2396 3497 5007 5008 7506 12088 1295 NA итн.Работен напон : Dc 9v-30v,За повеќето возила, Само Plug & Play Замена LED Сијалица. ✔【Топлина Дисипација】Изградена-во интелигентни IC возачот и авијација алуминиум материјал за подобри перформанси,стабилна текст тековната штити коло,да се Обезбеди безбедна температура опсег и во согласност светлината надвор за да стигнат до долго LED сијалица, живот до 50.000 часа. ✔【Внимание】На сијалицата големина може да се разликува помеѓу модел или намали на вашето возило.Ве молиме проверете ги вашите возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди сијалица големина пред ставање на ред. ✔【Услуга】Ако имате било какви прашања, или ќе ги задоволат сите прашања на нарачката, ве молиме ги споделите со нас.Сите наши производ ужива 24 часа услуги на клиентите,Само купи со доверба.Спецификација на производот : База Тип : 1156 Оперативен Напон : 9~30 VDC LED Type : 3030 LED Кол : 31 LED диоди Вкупната Потрошувачка на Енергија : 8.6 W Прозрачна Флукс : 1200 LM Боја Температура : 6500 K Тип : Замена на Сијалица Зрак Агол : 360 степени Заменува Акции Сијалица : 1156 1156 A 1156 NA 87 97 97НА 97 NA 199 631 1073 1095 1141 1195 1295 2396 3497 5007 5008 7506 12088 1295 NA итн.Пакет Димензии : 2.09" x 0.75" x 0.75" Светилки се во шок и вибрации доказ Ниска топлина осигурува подолго сијалица живот Пакет се Вклучени : 2 x led светилки Услуги на Клиентите : 7*24 Часа Онлајн Услуга за Клиентите Треба друг производ?Само за пребарување LUYED заедно со оригиналниот дел / број на моделот.LUYED има одговор за сите ваши автомобилската LED осветлување потреби!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди