.

.

BUSSMANN ОД EATON Б.К/GMA-3-R ОСИГУРАЧ, ПАТРОН, 3А, 5X20MM, БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ (10 парчиња)

BUSSMANN ОД EATON Б.К/GMA-3-R ОСИГУРАЧ, ПАТРОН, 3А, 5X20MM, БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ (10 парчиња)

DEN 228.00

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Пакет на 10 Order Единица : Секој 1 Удар Карактеристики : : Брзо Дејствување Кршење Капацитет : : 100 A @ 250 V AC, 10k A @ 125 V AC Кршење Капацитет Тековна AC : : 100 Осигурач Струја : : 3 Осигурач Големина на Империал : : 0.2" x 0.79" Осигурач Големина Метрички : : 5mm x 20mm Палета на производи : : GMA Серија SVHC : : Нема SVHC (17-Дек-2014) Напон Оценка VAC : : 250.

Карактеристики на понудата

Слични понуди