.

.

LAGIVINE Кула Моќ Лента Surge Protector со Шарени led Светла,Десктоп Станица за Полнење 15 Куќи 6 USB Порти со 6.5 ft Тешки Продолжување Кабелот за напојување Погоден за Домашна Канце

LAGIVINE Кула Моќ Лента Surge Protector со Шарени led Светла,Десктоп Станица за Полнење 15 Куќи 6 USB Порти со 6.5 ft Тешки Продолжување

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ⚡【УНИКАТЕН ВЕРТИКАЛЕН ДИЗАЈН】Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН места се поделени во неколку слоеви, прекинувачи за да се заштеди енергија и лесен за употреба.На места стои вертикално во четири страни за да се избегне блокирање на други места.Оваа власт лента може да се направи вашиот десктоп tidier без оние неуредна кабли. ⚡【СТИГНАЛЕ КАБЕЛОТ】Кула моќ лента со USB порти,со 6.5 ft чист бакар стигнале мозок, можете да се тркалаат кабелот со ротирачки кулата, што може да го направи вашето биро уредната и можете да го поставите должината на кабелот вашата потреба и и оставете го остатокот во внатрешноста за подобра рамнотежа. ⚡【15 НАЧИН МЕСТА + 6 USB ПОРТ】Ефикасни и Корисни.Овој компактен surge protector кула може да се прошири 1 ѕидниот штекер во 21 и не заземаат многу простор.погоден за сите електрични апарати и напојува преку USB уреди, ви овозможува да ја полните неколку уреди истовремено.идеална за дома, канцеларија, сала за состаноци, партија. ⚡【ШИРОКО се КОРИСТИ】Комбинација помеѓу AC лента и USB полнач, не само костим за AC електронска опрема, како што се ТВ, фрижидер, компјутер, микробранова печка, печатач и други високо-моќ (под 2500 W) апарати, но исто така одговара за USB-Напојува преносни уреди, како што се мобилни телефони, таблети, звучници, моќ банка и така натаму. ⚡【БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН】Нашите приклучок кула дистрибуција одбор е направен од висок квалитет на пламен retardant пластика, пламен retardant ABS пластика и бакар кабел, и има доволно изолација отпорност и издржливост.Тоа во голема мера може да се намали генерација на искри.

Карактеристики на понудата

Слични понуди