.

.

Girlyard Случај за Samsung Галакси A12 5G, Bling Сјајот Кристал Премиум СТП Кожен Паричник Случај со Држачот на Флип Магнетни Потпирачот Shockproof Заштитна Маска - Црна, Пеперутка Б?

Girlyard Случај за Samsung Галакси A12 5G, Bling Сјајот Кристал Премиум СТП Кожен Паричник Случај со Држачот на Флип Магнетни Потпирачот

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Модел : Girlyard стилски bling дијамантски сјај кристал камења премиум СТП кожа флип магнетни потпирачот паричникот случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A12 5 G.Bling Сјај : рачно изработени 3 D дијаманти и rhinestones бисери инкрустирани дизајн.Кул мода прилично модели се рачно изработени од страна на парчиња на искра bling сјајот дијаманти и бисери на оваа елегантна кожа флип случај.Тоа е луксузен и убава.Најдобрите подароци за девојки и жени!.Паричникот Случај : Два картичка слотови за пари, кредитни картички, лични карти, итн.И силна реверзибилна магнетни snap се отвора и затвора безбедно, обезбедување на безбедна и сигурна заклучување за да се задржи вашиот случај цврсто затворени.Паричникот и мобилен телефон случај 2 во 1 дизајн, овозможувајќи ви да оди надвор шета нема да има потреба да носат екстра паричник.Потпирачот Функција : Флип потпирачот е многу погодно за секојдневна употреба.Рацете-бесплатно гледање стојат дизајн им овозможува на вашиот телефон стојат самостојно, континуирано за видео-разговори и филм-гледање.Целосна Заштита : Направен од премиум трајни СТП кожа прекриваат целото тело на вашиот телефон и мека гума за џвакање гума браник да се зголеми способноста на заштита.Максимално го заштитите вашиот телефон од гребење, шок, пад, прашина, отпечаток, итн.Прецизни cutouts овозможи лесен пристап до сите bottoms, пристаништа и контроли.Girlyard Bling Сјајот Кристал Премиум СТП Кожа Покрие со Држачот на Флип Магнетни Потпирачот Паричникот Случај за Samsung Галакси A12 5 G Направени од издржлив и висок квалитет на СТП кожа, го заштитите вашиот телефон од штети како што се паѓа, испакнатини, гребнатини и удар.Hands-free гледање стојат дизајн им овозможува на вашиот телефон стојат самостојно, континуирано за видео-разговори и филм-гледање.Прецизни cutouts за вашиот уред, лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај.Bling блескавата рачно изработени rhinestones, бисери и скапоцени камења декорација на телефон случај се прилично убав и уникатен, многу погодна како подарок за семејство или пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди