.

.

Hacoly Морнарица Дете Симпатична Животно Топло Влечки Мемориска Пена Памук Дома Влечки Мека Руно Кадифен Куќа Влечки Затворено на Отворено-18 см

Hacoly Морнарица Дете Симпатична Животно Топло Влечки Мемориска Пена Памук Дома Влечки Мека Руно Кадифен Куќа Влечки Затворено на

DEN 305.52

Количина на стоки
Достапно

Големина на : [внатрешна должина околу 18 CM ], материјал : меки кадифени.Умерената дебелина носи доволно затворен топлина.На дише капак и се обидел да ја апсорбира влагата или пот, одржување на нозете, удобно, deodorized и свежо.Не се лизга и шок-доказ ѓон-удобно пена упатуваа може да обезбеди доволно поддршка за да се шетаат ултра-светлина.На трајни гумени outsole и не се лизга gripper промовирање на природното движење и имаат посилен влечење и триење.Малку еластична амортизирање упатуваа го прави вашиот одење светло и удобно.На високо-квалитетни outsole ќе не гребење на подот и чувајте го на тивок.Лесни материјали и густа плетени врвот доведе моден тренд.На елегантен облик и сите појавување на стилови се направи тоа многу корисно во многу обични семејни прилики.Тоа е многу погоден за употреба во домовите, отворени денови, на гостите третира, хотели, спални, спални соби, дневни соби, ресторани, канцеларии, и спални соби.Достапни во ладно време (како што е зима, доцна есен/рана есен и рана пролет).Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, birthday (роденден), итн.сите се добри подароци за избори.Големина на : [внатрешна должина околу 18 CM], материјал : мекото кадифе На умерена дебелина носи доволно затворен топлина.На дише капак и се обидел да ја апсорбира влагата или пот, одржување на нозете, удобно, deodorized и свежо.Не се лизга и шок-доказ ѓон-удобно пена упатуваа може да обезбеди доволно поддршка за да се шетаат ултра-светлина.На трајни гумени outsole и не се лизга gripper промовирање на природното движење и имаат посилен влечење и триење.Малку еластична амортизирање упатуваа го прави вашиот одење светло и удобно.Лесни материјали и густа плетени врвот доведе моден тренд.На елегантен облик и сите појавување на стилови се направи тоа многу корисно во многу обични семејни прилики.Тоа е многу погоден за употреба во домовите, отворени денови, на гостите третира, хотели, спални, спални соби, дневни соби, ресторани, канцеларии, и спални соби.Достапни во ладно време (како што е зима, доцна есен/рана есен и рана пролет).Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, birthday (роденден), итн.сите се добри подароци за избори.Пакување количина : 1 пар Топли Влечки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди