.

.

Под Биро Моќ Лента, Лепило Ѕид Моќ Лента со USB, Десктоп Моќ Лента, Отстранлив Планината Мулти-Места со 1 USB-1 USB-C Пристаништа, 3 АС Приклучок со Префрлање за Домашна Канц

Под Биро Моќ Лента, Лепило Ѕид Моќ Лента со USB, Десктоп Моќ Лента, Отстранлив Планината Мулти-Места со 1 USB-1 USB-C Пристаништа,

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Сите во Еден Моќ Лента】Ова биро моќ лента нуди 3 приклучоци 1 USB-а и 1 USB-C за вашиот КОМПЈУТЕР, Персонален Компјутер, Лаптоп, Принтер, Скенер, Рутер, Телефон, Факс, Модем, Телевизиски, Светилка или било кој друг дом/канцеларија електроника од опасни. 【3 куќи и 2 USB со Switch】Биро места моќ станица со USB дека карактеристики 3 места, 1 USB-A,1 USB-C полнење пристаништа кои се способни за полнење на најсложените уреди , вклучувајќи паметни телефони, таблети и MP3 плеери.Идеален пренапони со полнење преку usb порти!45 агли рамен приклучокот.Господар switch. 【Mountable Штекер】Тешки пластични домување со screwn, единица за домување се закачите на страните на workbenches, десктоп и табели за подобра пристапност до поврзан приклучоци, и 6.5 FT 14 AWG кабелот приклучоци во било кој стандарден штекер. 【PD БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 : штекер во 3-порта smart USB станица за полнење со 3 корисна AC места и 2 USB Места Порти со 1 Switch.Секој еден USB порт може да интелигентно indentify вашиот уред и има за цел да го зголеми своето полнење брзина, USB-Порта : 5 V/2.4 А,USB-C Port : 18 W 5 V/3А;9 V/2 A,PD Брзо Полнење.Имате било какви прашања во врска со нашите приклучок,Можете да одговорите на нашите услуги во секое време.1 Година Гаранција - не треба воопшто да се грижиме за производот има повеќе. 1, Напон Компатибилност : AC 100-240 V. 2, USB Порта за Внесување : AC 100-240 V, 50/60 Hz.Излез : 125 V, 12 A, 1500 W.USB-Порта : 5 V/2.4 A,.USB-C Port : 18 W 5 V/3А;9 V/2 A,PD Брзо Полнење.Switch*1. НИ Моќ*3. USB-полнач*1. USB-C полначот*1. 6.5 ft кабелот Материјал : ABS и огноотпорни материјали.Оваа Власт лента со 3 Места и 1 USB-1 USB-C пристаништа,со Прекинувач.совршен моќ лента полнење за повеќето електрични уреди во исто време.Нема потреба 2 или повеќе енергија ленти.Повеќе приклучок во штекер флексибилни 6.5 ft стигнале продолжување кабелот за да стигнат до местото каде што сакате.Заштита од преоптоварување, и пожар-retardant обвивка се обезбеди целосна заштита за вас и вашите уреди.Можете лесно може да се приклучиш во вашиот телефон, лаптоп, таблет, звучници и други електронски па сè е во право, каде што треба тоа.Моќ штекер со usb, ергономски и компактен дизајн, и повеќе простор за заштеда.

Карактеристики на понудата

1, Voltage Compatibility:
AC 100-240V 2, USB Port Input

Слични понуди