.

.

muekzru за Хонда Граѓански Додатоци,Предниот Браник Scrape Guard Пропадна Плоча Браник Заштита за 10 Генералот Хонда Граѓански Додатоци 2019 2020 2018 2017 година(2 ПАРЧИЊА) (Црна)

muekzru за Хонда Граѓански Додатоци,Предниот Браник Scrape Guard Пропадна Плоча Браник Заштита за 10 Генералот Хонда Граѓански Додатоци

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

【Совршен Компатибилност】за 10 Генералот Хонда Граѓански 2019 2020 2018 2017 2016 година. 【Уникатен Дизајн】 Само лепило дизајн, нема штета на вашиот автомобил, лесно да го закачите на автомобил и нема да кора off.Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат. [издржлив материјал] направен од висок квалитет на гума, ПВЦ, мека и еластична.Мала тежина, ' рѓа доказ, издржливи.Издржливи во сите временски услови. [убава] - Спортски моделирање дизајн, убава и анти-судир, може да се покрие слепи област боја и нула. 【Совршен Компатибилност】за 10 Генералот Хонда Граѓански 2019 2020 2018 2017 2016 Година 【Уникатен Дизајн】 Само лепило дизајн, нема штета на вашиот автомобил, лесно да го закачите на автомобил и нема да кора off.Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат. [издржлив материјал] направен од висок квалитет на гума, ПВЦ, мека и еластична.Мала тежина, ' рѓа доказ, издржливи.Издржливи во сите временски услови. [убава] - Спортски моделирање дизајн, убава и анти-судир, може да се покрие слепи област боја и нула.

Карактеристики на понудата

Слични понуди