.

.

BENLENGS Женска Работи Активно Тренингот Јога Панталони Еластичен Појас Брз Сува Спортски Шорцеви Џеб со Патент

BENLENGS Женска Работи Активно Тренингот Јога Панталони Еластичен Појас Брз Сува Спортски Шорцеви Џеб со Патент

DEN 366.96

Количина на стоки
Достапно

Drawstring затворање. 【Дише Материјал】Дише еластичен лесни, меки, брз сува ткаенина фитили пот подалеку и да ве држи сува и удобност за време на вашиот летен тренингот време. 【Drawstring Дизајн】Еластична корселе и drawstring дизајн за прилагодливи одговара.Што не е лесно да падне кога ќе го носат за интензивно работи. 【Задниот Џеб】Погодно за чување на мали essentials,бесплатен вашите раце кога не работи, салата, за обука, итн интензивна тренингот. 【Гаќи Лагер】се Заштити вашата приватност, нека ви се движи слободно и самоуверено.Можете да го носат нашиот шорцеви без долна облека за време на вежбање или секојдневниот секојдневен употреба. 【Обилен Прилики】Таа е наменета за модерни жени кои сакаат трчање,тренингот,спортови,јога,фитнес,патување.Исто така,тоа одговара за секојдневна каузална носат дома.Материјали : 90% Полиестер, 10% Spandex.Половината : Висока Половината.Должина : Шорцеви.Стил : Женска Атлетик Јога Панталони Работи Тренингот Шорцеви.Бои : Црна, Темно сива боја,Небото сино.Големини : S, M, L, XL.Затворање : Еластична s време да се подготвени за летната : Се е твое лето спортски шорцеви денес и да се подготви за топли денови, кога само шорцеви ќе биде избор.Материјали : 90% Полиестер, 10% Spandex Waist : Висок Waist Length : Shorts Style : Женска Атлетик Јога Панталони Работи Тренингот Shorts Colors : Црна, Темно сива боја,Небото blue Sizes : S, M, L, XLClosure : Еластична & Drawstring Inseam : 3.75 инч.Шаблон Тип : Цврсти Color Occasions : Плажа, Јога, партија, фитнес, трчање, џогирање, качување,сали за вежбање, обичните, било каков вид на спорт или дневни wear Seasons : Пролет, лето, есен, падне, winter Garment Нега : Машина или Рака Мие.

Карактеристики на понудата

Слични понуди