.

.

Мал Спортски Сали Торба за Жени со Влажни Џеб Водоотпорен, Тренингот Кеси за Салата Жените,Вежбање на Плажа Јога Танц Торба,Црна,X-Small

Мал Спортски Сали Торба за Жени со Влажни Џеб Водоотпорен, Тренингот Кеси за Салата Жените,Вежбање на Плажа Јога Танц Торба,Црна,X-Small

DEN 635.76

Количина на стоки
Достапно

【Повеќе Џебови Салата Торба】Оваа мала спортска торба има една пространа главниот патент џеб и 5 одделни џебови.Голем главниот патент за замрзнување може лесно да се одржи на 2-3 одговара на облека,содржи еден внатрешен патент џеб и две лизга џебови.Оваа спортска торба има одвоени водоотпорен влажни џеб на десната страна за перење или валкани опрема за складирање.Кога тоа е валкано, само избришете ја користите влажна крпа и чиста копија.Покрај тоа, постојат мрежа џебовите на двете страни и предниот џеб. 【Мала Спортска Торба,Висок Капацитет】салата торба мерки 38x19x19cm / 14.96"*7.48"*7.48" .Тоа е ваш избор, ако сте во потрага за голем, модерен, не-глупости hauler што ќе се одржи на сите од вашите неопходни објекти за спорт. 【Водоотпорен Материјал】На тренингот торба направен од висок квалитет на абење и отпорен на вода ткаенина,клиенти ќе бидат задоволни да го носат овој околу текот на raining времето и никогаш нема да треба да се грижите за нивните предмети од добивање на мокра торба. 【Салата Торба Бонус Поени】①our салата торба карактеристики комплетно водоотпорен влажни џеб посебна сува предмети и влажни предмети за влажно пливаат носат/ пот салата облека, чорапи и крпа.② Тоа доаѓа со прилагодливи и отстранлив рамо, рака. 【100% Квалитетна Услуга】Тоа е добар придружник за фитнес, може да се служи како салата торба, спортска торба,тренингот вреќа,мала weekender торба, прекумерно торба,пливање торба, плажа торба, танц bagas добро.Ние веруваме на нашите производи многу, и вашата шопинг задоволство е главната цел на нашите услуги.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ве молиме обрнете внимание на големината, тоа може да биде помал отколку што мислите,големина : XX-Small.XX-Small салата торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди