.

.

Ранец Daypack Секојдневен Торба Шарени Бохемски Plaid Триаголник Флорални Гроздобер Црвено Кафеав за Жени Мажи Tote Торба

Ранец Daypack Секојдневен Торба Шарени Бохемски Plaid Триаголник Флорални Гроздобер Црвено Кафеав за Жени Мажи Tote Торба

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал трајни twill ткаат крпа, прилагодливи рамо ремени, двојно zippered.Голем Капацитет 10.5x5x15inch.Повеќе Џебови еден џеб за лаптоп преграда, 1 zippered внатрешниот џеб и 1 предниот џеб и 2 странични џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или лаптоп.долгорочните јасно шарени печатење.убаво подароци за колеџ жени мажи.Ранци Училиште Кеси Секојдневен Daypack Лаптоп Ранци Рамо Кеси за Жените Men Material трајни twill ткаат cloth Large Капацитет 10.5x5x15inch Повеќе Џебови еден џеб за лаптоп преграда, 1 zippered внатрешниот џеб и 1 предниот џеб и 2 странични џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или laptopdurable јасно шарени printingnice подароци за колеџ жени мажи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди