.

.

YIUIY Задниот Браник Чувари Покрие Трим Компатибилен со Ford Bronco Спорт 2021(CX430 4 Вратата) Браник Чувари ,Рампа/Задниот Браник Заштитник

YIUIY Задниот Браник Чувари Покрие Трим Компатибилен со Ford Bronco Спорт 2021(CX430 4 Вратата) Браник Чувари ,Рампа/Задниот Браник

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Различни од останатите универзални заштитник.Специјално дизајниран за 2021 2022 bronco sport Заден Браник Заштитник.Одговара за сите 2021 2022 bronco спортски модели.Лизга-слободен дизајн, мило дизајн и против пролизгување функција да може ефективно да се спречи вашиот времено сместување на работи кои треба да падне.Задниот браник guard е направен од висок квалитет на гумени материјал, носат-отпорни, анти-стареењето, bendable.Ефикасно заштита на бојата на вашиот автомобил задниот браник.Ја спречува гребнатини и одбива да се нула.Држи вашиот багажникот вратата секогаш сосема нов.Не треба да користат алатки, лесно да го инсталирате, по чистење, откине 3 M лента на грбот на производот, топлина тоа и се држи на задниот браник за 2 минути.Најдобра услуга, ние обезбедуваме 24 часовна онлајн услуга за клиентите, само за да го реши проблемот.Добредојдовте да се купи.компатибилен со 2021 bronco спорт (CX430) 4-врата, како bronco спортскиот браник заштитник и за покривање на учениците.

Карактеристики на понудата

Слични понуди