.

.

(Надградена) Rii i8+ Мини Bluetooth Тастатура со Touchpad&QWERTY Тастатура, позадинско осветлување Пренослива Безжична Тастатура за паметни телефони лаптоп/КОМПЈУТЕР/Таблети/Win

(Надградена) Rii i8+ Мини Bluetooth Тастатура со Touchpad&QWERTY Тастатура, позадинско осветлување Пренослива Безжична Тастатура

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

3 во 1 Мултифункционален : Bluetooth Мини Безжична QWERTY тастатура &Touch Pad комбо& LED позадинско осветлување со USB интерфејс адаптер.Touchpad која поддржува multi-прст функции, Еден прст кликнете како левото функција две-прст кликнете на правото глувчето функција двојно прст влечете како тркалање на екранот.Вградена литиум батерија !.Игра се Справи со Дизајн : мини безжична тастатура за андроид е дизајниран како рачка за игра на играчот.Има 2 круг polorus на десната и левата страна на тастатурата.Во исто време, исто така, изгледа како навистина тастатура за КОМПЈУТЕР или Лаптоп.Безжичен Далечински Управувач : Beastron напредни безжична bluetooth технологија која обезбедува анти-мешање и сигурна конекција.уживајте до 15 милиони работната далечина.Без разлика на троседот или во автомобил,далечински вашите паметни телефони или smart телевизор или компјутер со безжична позадинско осветлување тастатура во секое време и секаде!.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Совршени за PC, Рампа, Андроид ТВ Кутија, Google TV Кутија, Xbox 360, PS3, HTPC, IPTV.Компатибилен со Оган ТВ и Оган ТВ Стап.Компатибилен за уреди со Bluetooth возачот.Ние и ветуваме на 100% задоволително по-продажбата на услугата,45 дена безусловна наплата, До 12 месеци гаранција (repalcement) ,така што вашата нарачка нема грижи.Ри i8+ Bluetooth Мини Безжична Тастатура е Мини-Големина на Тастатурата што е целосно компатибилен со КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, Паметни ТВ, Гугл Андроид во ЖИВО.Мултифункционален : Безжични Тастатури + Touchpad + Глувчето + Мултимедиа копчињата за контрола и PC игри контрола на клучеви.Многу напредни Bluetooth технологија која обезбедува анти-мешање и сигурна конекција.Целосна Qwerty-функција Мини Тастатура.Ултра чувствителни touchpad со 360-степен флип дизајн.Вграден-на полнење полимер Литиум-јонска батерија.Авто спиење и будење функција на тастатурата.Може да се користи за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Smart TV, HTPC, Андроид ТВ кутија, PS3, XBOX, итн.Спецификација на производот : Оперативен опсег : 15 метри), без сигнал за вознемиреност и без насока граница.Фреквентен опсег : 2.403 GHz 2.480 GHz> Оперативни напон : 3.3 V> Бесплатно Напон : 4.4 V 5.25 V> Распоред : САД Моќност : помалку од +5d Bm> Пренос го оценувате : 1 M бита/сек> Фреквенција толеранција : +/-30ppm потрошувачка на Енергија : 55m A(вклучено), 1m A(сон) Батерија Тип : Вграден-во литиум-јонска батерија на Систем за Поддржано : КРИЕШЕ компатибилен уред> Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Win CE, Win 7, Windows 8, Windows 10 Linux(Debian-3.1, Redhat-9.0 Ubuntu.10, Fedora.0 тестирани> Андроид, па по 3 минути без било какви ќе се во режимот на мирување, притиснете на било кое копче за 1 S да се разбудам.Пакет : 1 Безжична тастатура> 1 Полнење кабел за податоци> 1 прирачник за Корисникот Забелешка : Оваа Тастатурата може да се користи на уреди со Bluetooth возачот.Riis i8+ е премиерот мини тастатурата на пазарот.Тастатурата вклучува touchpad DPI прилагодливи функции и вграден високо чувствителни smart touchpad со 360-степен флип дизајн.Со нов класичен изглед, Rii Мини i8+ нов зголемен LED позадинско осветлување функција може да се користи со LED осветлување Qwerty тастатура со мултимедиа копчињата за контрола и PC игри контрола на клучеви.

Карактеристики на понудата

Слични понуди