.

.

Honbay 20PCS M6 Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Rivnuts

Honbay 20PCS M6 Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Rivnuts

DEN 150.96

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 20pcs M6 занитвам ореви.Големина : M6 x 15mm (Метрички).Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни производи за употреба.Може да биде инсталиран во различни видови на материјал, вклучувајќи челични, пластични и fiberglass.Широко се користи во мебел, машини, автомобил и мотоцикл поправка и повеќе.Количина : 20pcs Материјал : не ' рѓосувачки челик Глава Тип : рамна глава Боја : сребро Должина : 15mm/0.6 инчен Тема внатрешен дијаметар : 6mm/0.24 инч.

Карактеристики на понудата

Слични понуди