.

.

Kivikis Мачка Играчка, Felted Волнени Топчиња. Рачно изработени од Еколошки Волна Направени

Kivikis Мачка Играчка, Felted Волнени Топчиња. Рачно изработени од Еколошки Волна Направени

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Виножито боја, супер меки, 100% волна топката играчки.Вашите домашни миленици и децата ќе го сакам овој рачно изработени felted волна топката играчка!.Дајте му на вашиот сладок малечки безбедно, природен волна играчки да си игра со.Јас правец на волна со рака и употреба Западна Австралија волнени блузи кои се чувствував користење на органски сапун ореви.Можете дури и може да ги користат околу домот, како дома декор.Мали кучиња може да уживате во тоа премногу!.Виножито боја, супер меки, 100% волна топката играчки.Вашите домашни миленици и децата ќе го сакам овој рачно изработени felted волна топката играчка!Дајте му на вашиот сладок малечки безбедно, природен волна играчки да се игра со јас правец на волна со рака и употреба Западна Австралија волнени блузи кои се чувствував користење на органски сапун ореви.Вашата мачка ќе уживаат си поигруваше со тоа околу и pawing во тоа.Исто така одлична за бебиња и деца, како сетилен играчки и меки топки.Можете дури и може да ги користат околу домот, како дома декор.Мали кучиња може да уживате во тоа премногу!Тие тежат околу 3 - 5g и се approx3-4 смс сите на патот круг, па малку, но помала од тениски топката.Ве молиме да се осигура дека вие сте одговорни за надзор на вашите деца и домашни миленици додека играње со оваа играчка.Ова е направен од чиста волна и затоа има волна, влакна, па бидете внимателни кога станува chewed.

Карактеристики на понудата

Слични понуди