.

.

Калвин Klein бебе-момчиња 3 Парчиња Пакет Bodysuits

Калвин Klein бебе-момчиња 3 Парчиња Пакет Bodysuits

DEN 368.40

Количина на стоки
Достапно

60% памук/ 40% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.КАЛВИН KLEIN JEANS : Калвин Klein Jeans reimagines нивното класично кул стилови за момчиња и девојчиња.Облека наменета за децата чиј што живот се активни, функционални и авантуристички.СТИЛ И ДИЗАЈН : Нашите тренд управувано дизајни ќе се осигура дека вашето момче изгледа како добра како таа се чувствува.Лесно затворачи за брзо се менува.Салда и со вашето дете секојдневниот стил.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Три парче пакет совршен за игра.Совршен за повик носат, вежба, кондиција, активни спортови, lounging околу куќата или секојдневна употреба.Syncs со вашиот секојдневен стил.Голема облека за kinki!.Овие bodysuits има предвремени затворање на дното за да се направи промена на вашата мала момче да се расправаме слободни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди