.

.

TYC 20-5875-00 Pontiac Bonneville Патникот Страна Светлата Собрание

TYC 20-5875-00 Pontiac Bonneville Патникот Страна Светлата Собрание

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Ги исполнува или го надминува DOT/SAE стандарди, со посебен предвид за photometric и безбедност на усогласеност.Посебен слој на леќа површина го спречува hazing и исчезнува, обезбедување соодветно осветлување и оперативна безбедност.Ригорозни и забрзано велосипедизам тестови за да се обезбеди производ служба квалитет и трајност.OE-да се спореди монтажа одредби се обезбеди drop-in прецизни fitment.OE-да се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавга-бесплатно инсталација.Ги исполнува или го надминува DOT/SAE стандарди, со посебен предвид за photometric и безбедност на усогласеност.Постои посебен слој на леќа површина која го спречува hazing и исчезнува, обезбедување соодветно осветлување и оперативна безбедност.Ригорозни и забрзано велосипедизам тестови се вршат за да се осигура производ служба квалитет и трајност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди