.

.

Сакам Срцето Рен Црна Децата Sweatshirt

Сакам Срцето Рен Црна Децата Sweatshirt

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Слоган : Сакам Срцето Рен.Плодот на loom Деца Sweatshirt.Екипажот Вратот. 280gsm.Црна со Бели дизајн.Црна децата sweatshirt со Бела слоган : "Сакам Срцето Рен".Плодот на Loom Деца Sweatshirt, 280gsm.Ткаенината е preshrunk да се обезбеди намалена намалување и вклучува снимени вратот и на твин игла шевови на елегантност и сила.

Карактеристики на понудата

Слични понуди