.

.

Happyyami Перат Обновливи Водоотпорен Zippered Жирафа Животински Модел Бебе Крпа Пелена Nappy Торба Влажно и Суво Торба Tote Симпатична со Мека Snap Рачка (Бела)

Happyyami Перат Обновливи Водоотпорен Zippered Жирафа Животински Модел Бебе Крпа Пелена Nappy Торба Влажно и Суво Торба Tote Симпатична

DEN 261.60

Количина на стоки
Достапно

Сува Торба е совршен за да се соберат babys влажни пелена или други работи и исто така да ги задржи babys предмети организиран кога бебето излезе со родителите.Tote стил бебе пелена торба е дизајниран со врвот патент, тоа ќе биде лесен процес за да се отвори или zip нагоре и надолу.Бебе сува торба излезе со мека snap-на рачка за лесен за носење и висат на бебето превоз.Направени од Водоотпорен крпа, Оваа торба е перат и еднократно дизајн за подобро искуство за да го користите.Бебето пелена торба има симпатична различни шема дизајн , многу убава и атрактивна и различни бои за да ги задоволат вашите потреби.Description The објект е практичен бебе пелена торба, Направени од Водоотпорен крпа, Оваа торба е перат и еднократно дизајн за подобро искуство да use,Baby сува торба излезе со мека snap-на рачка за лесен за носење и висат на бебето превоз,Сува Торба е совршен за да се соберат на бебето е влажно пелена или други работи и исто така да ги задржи бебето предмети организиран кога бебето излезе со родителите.многу pretty Features - База боја : Различни Цртани филмови Print - Материјал : полиестер.- Димензија : околу 31 x 28 см /12.3 x 11.1 инч.Пакет Including1 * Водоотпорен Животински Модел Перат Крпа Пелена за Обновливи Zippered Бебе Nappy Сува Кеса Кеса Влажни Tote со Мека Snap се Справи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди