.

.

за Citroen C4 Picasso 5-Седишта 2018-2019 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Citroen C4 Picasso 5-Седишта 2018-2019 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива

DEN 1176.00

Количина на стоки
Достапно

[Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патување-овој автомобил гума синџир може да им помогне на автомобилот во кал, снег, мраз и други тешки услови.Ве молиме да се избегне со користење на рамна подлога. [Лесно да се инсталира] ланци за Снег се лесно да се инсталира и безбедно да се користи.Ланци за снег може да биде инсталирана во неколку минути, без потреба за приклучоци или движат автомобили. [Одличен анти-пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири се повеќе стабилен и сигурен, и да се подобри возачки стабилност. [Детали] ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [За по-продажбата] имаме професионална по-продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7*24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Карактеристики на понудата

Слични понуди