.

.

N / C Птичји кафез Додатоци за Декорација, Папагалот Стојат, Дрвени Птица Нишалото Играчки, Направени од Природни Дрво, Еколошки, Лесно да се Соберат

N / C Птичји кафез Додатоци за Декорација, Папагалот Стојат, Дрвени Птица Нишалото Играчки, Направени од Природни Дрво, Еколошки,

DEN 1255.20

Количина на стоки
Достапно

●Нашите производи може да се користи во лабава птица кафези, кои се лесно да се соберат.Ги стави на врвот на табелата/прозорец на кафез со доволно светлина за да носат/транспорт. ●Овој производ е направен од природно дрво и еколошки пигменти.Тоа обезбедува спорт и забава за малите папагали и средни птици.Тоа е лесно да се соберат и погодна за вашите мали домашни миленичиња птица. ●Шарени монистра и ѕвона, апсолутна визија и слух ќе го привлече вашето птица да се движат и да ги одржувате здрави.Лулашката е поврзан со железна прачка, која е стабилна и силна. ●Можете да се откажам лебди лигњи внатре и надвор од птичји кафез.Папагалот finches ќе донесе многу забава и донесе нови предизвици за пердув птици. ●Сто проценти посветеност, под премисата на обезбедување на квалитет, за да ви овозможи со прва класа на брзина, извршување на извонредност, совршенство, може да бидат сигурни дека работиме напорно, денес е квалитет, утре е пазар, ќе биде добро и за мене и тебе, се надевам дека ме Нашиот производ квалитетот и квалитет на услугите може да биде со вас во секое време. ●Нашите производи може да се користи во лабава птица кафези, кои се лесно да се соберат.Ги стави на врвот на табелата/прозорец на кафез со доволно светлина за да носат/транспорт.●Овој производ е направен од природно дрво и еколошки пигменти.Тоа обезбедува спорт и забава за малите папагали и средни птици.Тоа е лесно да се соберат и погодна за вашите мали домашни миленичиња птица.●Шарени монистра и ѕвона, апсолутна визија и слух ќе го привлече вашето птица да се движат и да ги одржувате здрави.Лулашката е поврзан со железна прачка, која е стабилна и силна.●Можете да висат лебди лигњи внатре и надвор од птичји кафез.Папагалот finches ќе донесе многу забава и донесе нови предизвици за пердув птици.●Сто проценти посветеност, под премисата на обезбедување на квалитет, за да ви овозможи со прва класа на брзина, извршување на извонредност, совршенство, може да бидат сигурни дека работиме напорно, денес е квалитет, утре е пазар, ќе биде добро и за мене и тебе, се надевам дека ме Нашиот производ квалитетот и квалитет на услугите може да биде со вас во секое време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди