.

.

Kalyss 24 Отпорни на Топлина Кадрава Брановидна Синтетички Влакна Перика на Жените Cosplay Костим Перики со Коса удира(зелен)

Kalyss 24 Отпорни на Топлина Кадрава Брановидна Синтетички Влакна Перика на Жените Cosplay Костим Перики со Коса удира(зелен)

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Најдобри влакна предиво перика увезени од Јапонија во близина на физички својства на бојата се мешаат како оние вистинските.Прилагодлива големина дизајн го прави тоа носат поудобно.Отпорни на топлина под 200 Степени Ц Внатрешни правец на 100% дише зголеми нето рамките на мрежата£посебни cospaly перика.Модерен и стилски кратка коса перика изгледа физички, реално, многу убава и женски.Можете да го изберете ја вашата омилена боја која одговара на вашиот тен и боја кога ќе носи тоа,тоа може да ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди