.

.

SUNNYCLUE 1 Кутија 56Pcs 14 Стил Океанот Sealife Сирена Опашка Шарм Приврзоци Сребро Плажа Занает Материјали Наоди за DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки, Антички Сребрен

SUNNYCLUE 1 Кутија 56Pcs 14 Стил Океанот Sealife Сирена Опашка Шарм Приврзоци Сребро Плажа Занает Материјали Наоди за DIY Хривнија

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

❤[56 PCS 14 СТИЛ] : 56pcs x Океан Плажа Сирена Опашка Шарм Pendant(14 стил, 2 парчиња секој стил); 1pc x 7.4x7.2x1.7cm Пластична Кутија. ❤[МАТЕРИЈАЛ] : Висок Квалитет на Цинк Легура (олово и никел слободни). ❤[SIZE] : 20x9x2mm, 27x19x2mm и син на(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен). ❤[БОЈА] : Антички Сребрен Материјал : Алуминиум; Боја : Златна; Употреба : За DIY накит Одлуки; Големина Сирена Fishtail Шарм : 27x19x2mm, Дупка : 2mm, 4pcs; Сирена Шарм Приврзоци : 23x10.5x4mm, Дупка : 2mm, 2 бои, 4pcs/боја, 8pcs; Сирена Fishtail Шарм : Одговара за 2mm кристал; 19x20x3mm, Дупка : 2mm, 4pcs; Сирена Шарм Приврзоци : 31x10.5x1.5mm, 4pcs; Сирена Шарм : 24x12x3mm, Дупка : 2mm, 4pcs; Сирена Шарм : 42.5x41x3mm, Дупка : 2,5 mm, 4pcs; Сирена Шарм : 26x33x4mm, Дупка : 2,5 mm, 2 бои, 4pcs/боја, 8pcs; Сирена Опашка Шарм : 21x8x4mm, Дупка : 2mm, 4pcs; Сирена Шарм : 59.5x17.5x3.5mm, Дупка : 1.4 mm, 4pcs; Сирена Шарм : 27.5x29.5x3mm, Дупка : 4mm, 4pcs; Сирена Шарм : 20x8.5x2mm, Дупка : 1.5 mm; 4pcs; Контејнери : 7.4x7.2x1.7cm, 1pc;.

Карактеристики на понудата

Слични понуди