.

.

Тежина Плочи 3Cm Отворот Barbell Плочи Вежба на телесната Тежина Плочи Тежина Плоча Домашна Фитнес Опрема Три Дупки Рака Barbell Плочи Фитнес Тренинг Тежина Плоча,5Kg(2.5Kg2)

Тежина Плочи 3Cm Отворот Barbell Плочи Вежба на телесната Тежина Плочи Тежина Плоча Домашна Фитнес Опрема Три Дупки Рака Barbell

DEN 1022.40

Количина на стоки
Достапно

Мулти-Функционални Рачни Ритам Дизајн Го Прави Лесен за Носење, и исто Така, Може да се Изврши на Повеќе Различни Вежби.Без Разлика Каде Ќе се Движат, Големината на Тежина е Лесен за Читање на Површината, Така Што немора да се Грижите За се во Потрага за една Специфична Големина.Црна Тежина Плоча, Три-Дупка се Справи со Дизајн, Лесно да се Зафат.Мулти-Насочен Вежби Наменета за Фитнес Луѓе Може да го Стимулира Мускулите Длабоко и да се Зајакнат Мускулите и Силата Побрзо.Цврст и Издржлив : Ова Губење на Плоча е Направена од Високо Квалитетни Материјали, Така Што Тоа е Сигурно да се Одржи под Многу Отпор и Принуда.Висок-Квалитет и Долго-Траен, Секоја Тежина Ќе Вашиот Тренингот Рутина, без Оглед на Искуство или Опрема.Спецификација на производот : Име на Производ : Тежина Plate Material : Заштита на Животната средина Film Barbell Класификација : Barbell Piece Choose со Фитнес Ефект : Сеопфатна Фитнес Exercises Tip : ве Молиме да Обрнете Внимание за да ги Проверите Број, Тежина, Дебелината и Дијаметар на Тежина Одбор При Купување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди