.

.

shamjina Јасно Професионална Шминка Палета, Мешање на Козметички на доградба на Акрилни Нокти Палета на Бои, на Салон за Убавина, шминкерот Посебни, 85mm x 65mm

shamjina Јасно Професионална Шминка Палета, Мешање на Козметички на доградба на Акрилни Нокти Палета на Бои, на Салон за Убавина,

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Исклучително богат едноставна смисла, погодно тонирање, погоден за професионалци и не-професионалци.Мали и исклучителна, погодно да се носат со вас кога ќе присуствува партии или одат надвор.Елегантен модерен изглед со мазна на допир, светли и чисти.Направена од акрилик материјал, лесен, тој ќе не боли твоите раце, лесен за чистење, многу издржливи.Палета големина : 8.5x6.5см/3.3x2.6inch.Многу транспарентни, погоден за повеќето козметички производи, како што сенката за очи, кармин, concealer, фондација, боја, лак, итн.Опис : Направена од акрилик материјал, лесен, тој ќе не боли твоите раце, лесен за чистење, многу издржливи.Палета големина : 8.5x6.5см/3.3x2.6inch. - Исклучително богат едноставна смисла, погодно тонирање, погоден за професионалци и не-професионалци. - Многу транспарентни, погоден за повеќето козметички производи, како што сенката за очи, кармин, concealer, фондација, боја, лак, итн. - Елегантен модерен изглед со мазна на допир, светли и чисти. - Мали и исклучителна, погодно да се носат со вас кога ќе присуствува партии или одат надвор.Спецификација : - Материјал : Акрилна Боја : Јасно - Функција : Ноктите Палета на Бои - Карактеристики : Безбедно трајни лесен за употреба lightweight Size Табела : 8.5×6.5 см/3.35×2.56 inch Package Вклучува : 1 Парче Акрилик Транспарентен Палета : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди