.

.

32B Хлапак Фолија & Машина за Замена на Дел за Браун Серија 3, Хлапак Жилет Сечилото Касета Главата Компатибилен со Браун 330 320 340 350CC 370cc-4 390cc-4 3000s 3010s 3040s 3050cc 3070cc

32B Хлапак Фолија & Машина за Замена на Дел за Браун Серија 3, Хлапак Жилет Сечилото Касета Главата Компатибилен со Браун 330 320

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен】Компатибилен со Браун 3 серија, како што се за 301 S, 310 S, 320 S, 330 S, 340 S, 360-ТИ, 380 S, 3000 S, 3010 S, 3020 S, 3030 S, 3040 S, 350 CC, 370 CC, 390 CC, 3050 CC, 3090 CC, 3080 S, црна глави за бричење. 【Материјал】На 0.056 mm omentum совршено се вклопува во кожата.Изработен од ABS+нерѓосувачки челик материјали, па хлапак главата е континуиран, ефикасен и лесен за употреба. 【Се чисти Редовно】 препорачливо е да ја замените вашата бричење ножеви еднаш на секои 6 месеци за подобро бричење перформанси, Замена на вашиот жилет глава дава 25% подобро да се избричат.Замена на главата се е вашиот хлапак назад до 100% учинок и поблиску се избричат. 【Забелешка】Ова е за замена,освен вистински хлапак глава!!!Тоа е 100% функционална,но не може да се постигне ист квалитет како вистински, ве молиме бидете сигурни дека ќе го прифати замена на квалитет пред да ви понуда. 【Пакет】1 x замени бричење на главата и на 1x четка. 32 B Фолија & Машина Хлапак Замена Дел за Браун, Серија 3 Хлапак Фолија Кертриџ Касета Главата Компатибилен со 4-390cc, 390cc-5, 360-ти-4, 5-360-ти, 320 S-4, 330 S-4, 5-320 S, 330 S-5, 390cc, 395cc-3, 370, 350cc, 370cc, 330, 320, 370cc-4, 350cc-4, 350cc-5, 340s-4, 4-345s, 340s-5, 5-345s, 380s-4, 380, 340, 360.

Карактеристики на понудата

Слични понуди